Akční cena ubytování

Využijte akční cenu komfortního ubytování v hotelu Nikolas v termínu 20. - 24. 5. 2019. V ceně mají naši hosté parkování ve dvoře, snídani formou bufetu a Wi-Fi připojení.

Online rezervace.

Více...

J&T Banka Ostrava Beach Open 2019

Ostrava je v roce 2019 nabytá sportovními zážitky. Po neuvěřitelné atmosféře, která panovala na MS para hokejistů, se přesuneme na beach volejbalové kurty. V termínu 29. 5. - 2. 6. 2019 proběhne největší beachvolejbalový turnaj v České republice - J&T Banka Ostrava Beach Open 2019. Představí 32 mužských a 32 ženských týmů a vítězství bude obhajovat nynější česká nejúspěšnějsí dvojice Barbora Hermanová - Markéta N. Sluková.

Více...

Snídaně

Vážení hosté, z důvodu rekonstrukce restaurace se snídaně podává ve Velkém konferenčním sále. Hotelová recepce vám ráda poradí, kde v našem okolí můžete dobře poobědvat nebo povečeřet.

Děkujeme vám za pochopení.

Více...

Mistrovství světa 2019 v para hokeji

Souboj o titul mistra světa v para hokeji v Ostravar aréně již 27. 4. - 4. 5. 2019! Přijďte podpořit české reprezentanty v para hokeji a pomoci jim dosáhnout až na vrchol jejich sportovních snů a úspěchů. V průběhu MS se také můžete těšit na vzdělávací programy jako třeb "Paralympijské školní dny" ;)

Mistrovství světa 2019 v para hokeji.

Ubytování.

Více...

Velikonoce na hradě

Přijeďte v neděli 13. 4. 2019 oslavit velikonoční svátky na ostravskoslezský hrad, kde bude probíhat tradiční jarmark. Budete si moci uplést svoji pomlázku, načerpat inspiraci na velikonoční výzdobu a vaše ratolesti si mohou dokonce zasoutěžit.

Velikonoce na hradě.

Rezervace.

Více...

Sleva 10 %

Dorazte do hotelu Nikolas v termínu 22. - 25. 4. 2019 a ušetřete 10 % z ceny ubytování. Těšíme se na viděnou.

Rezervace ubytování.

Více...

Jaro ve znamení očisty

Přivezte váš vůz do hotelu Nikolas a nechte kouzlit naše pilné pracovníky, kteří se postarají o exteriér a interiér vašeho mazlíčka na čtyřech kolech.

Hotelovým hostům poskytujeme speciální slevu 30 %.

Více informací o mytí aut.

Více...

Kreativ Jaro 2019

Je tu opět výstavní akce pro všechny pro tvořivé duše, Kreativ Jaro 2019. V termínu 29. 3. - 31. 3. 2019 budete moci načerpat jarní inspiraci, zúčastnit se workshopů, zhlédnout ukázky různých tvůrčích technik a mnoho dalšího.

Ubytování.

Kreativ Jaro 2019.

Více...

Probíhající rekostrukce restaurace

Zajímá vás, jak postupujeme s rekonstrukcí naší hotelové restaurace? Vše je v plném proudu, vše postupuje tak jak má a my z toho máme velkou radost. Přikládáme několik fotografií, abyste i vy mohli nahlédnout "za oponu" ;)

Více...

i-Mobilita

Přijeďte si rozšířit obzory a zjistit, jak můžete chytře cestovat a brát u toho ohledy na životní prostředí. Výstava i-Mobilita, která probíhá 14. - 16. března 2019, vám představí novinky nejen v dopravě.

Více informací o výstavě.

Rezervace ubytování.

Více...

Rekonstrukce

Vážení hosté, z důvodu zkvalitňování našich služeb jsme se pustili do rekonstrukce hotelové restaurace. Můžete se těšit nejen na nové prostory, ale také na nový jídelní lístek včetně denních menu

Nebojte se, o svoji snídani v průběhu rekonstrukce nepřijdete. Bude pro vás každý den připravena ve Velké konferenční místnosti.

Více...

Knižní festival

Milovníci knih míří 1. - 3. března 2019 do Ostravy! Knižní festival představí tituly z oblasti scifi, fantasy, media a komunikace, lidská práva a spoustu dalších. Dále se budete moci zúčastnit besed, workshopů, předášek či autogramiád. Vstupenka je také platná i pro vstup na výstavu Dovolená 2019.

Více informací o knižním festivalu.

Více...

Masopust na hradě

Prožijte příjemný víkend plný zážitků v Ostravě. V sobotu 16. února 2019 se koná masopust na Slezskoostravském hradě. Připraveno pro vás bude dobré jídlo, lidové zvyky, hudba, masopustní masky a spoustu dalšího. A ten, kdo přijde v maskách, tak má vstup zdarma ;)

Informace o masopustu.

Rezervace ubytování.

Více...

Mytí a čištění aut

Představujeme vám novinku v hotelu Nikolas. Ruční mytí a čištění exteriéru a interiéru vašeho auta. Sveřte svůj automobil profesionálům a vyzvedněte si svého mazlíčka téměř jako nového.

Více informací.

Více...

Únorová sleva

Cestujete do Ostravy? Ubytujte se v hotelu Nikolas za akční cenu ve všední dny (4. - 8. 2. 2019 , 11. - 15. 2. 2019 a 18. - 22. 2. 2019) a večer si dopřejte odpočinek v soukromém wellness. 

Rezervace.

Více...

2 věže

Obohatťe návštěvu v Ostravě o zážitky z vyhlídkové věže Nové Radnice a z Bolt Tower, která leží v Dolní oblasti Vítkovic a kde můžete posedět v šálku dobré kávy. Nyní navíc můžete za koupit zvýhodné kombinové vstupné za 200 Kč.

Více informací o vyhlídkových věžích.

Více...

PF 2019

Vážení hosté a partneři, děkujeme vám za přízeň v uplynulém roce a přejeme vám v roce 2019 mnoho osobních i pracovních úspěchů. Tým hotelu Nikolas 

Více...

Silvestr v Ostravě

Přijeďte si užít silvestrovskou noc a oslavu nového roku do víru Ostravy za akční cenu. Právě probíhá doprodej volných pokojů, tak neváhejte a rezervujte si ubytování ještě dnes ;)

Rezervace ubytování.

Více...

Vánoční firemní večírky

Chcete váš firemní večírek strávit v příjemném prostředí? Hotel Nikolas má k dispozici konferenční sál pro cca 70 osob, kde je zabudovaný videoprojektor s kvalitním ozvučením, šatna a občerstvení rádi připravíme dle vašich požadavků. V případě zájmu je samozřejmě možné i ubytování. Pro více informací volejte číslo recepce +420 596 134 000. Těšíme se na zavolání.

Více...

Akční ceny 22. - 25. 11. 2018

Máte cestu do Ostravy? Využijte naše akční ceny v termínu 22. - 25. 11. 2018, snídani formou bufetu, parkování ve dvoře a Wi-Fi připojení je v ceně.

Rezervace.

Více...

Podzimní Ozvěny 2018

Již 17. ročník cestovatelského a hudebního festivalu v Ostravě pod názvem Podzimní Ozvěny. Hlavní program festivalu se koná 15. - 19. 11. 2018 v ostravském kině Vesmír, Planetáriu, DK Akord, Klubu Parník a v kině v Polance. Čeká vás spoustu nádherných záběrů z různých koutů světa.

Podrobný program.

Více...

Kreativ Ostrava 2018

Pro milovníky handmade výrobků a kreativních duší máme tip na výstavu Kreativ Ostrava 2018, která se koná 9. - 11. 11. 2018 na výstavišti Černá louka. Můžete se zúčastnit tvořivých workshopů nebo jenom načerpat inspiraci pro domácí tvorbu.

Více informací o výstavě.

Více...

Nové webové stránky!

Prozkoumejte nový web hotelu Nikolas. Naplnili jsme ho spoustou informací a nechybí ani snadná online rezervace, díky které si můžete svůj pobyt rezervovat kdykoliv ve dne, v noci a okamžitě vám přijde potvrzení vybraného ubytování.

Více...

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku ať vám neunikne žádná novinka v hotelu Nikolas, nebo třeba zajímavá akce v Ostravě.

Více...

Víte, že ...

Víte, že v hotelu Nikolas máte v ceně ubytování zahrnuté bohaté snídaně formou bufetu, internetové Wi-Fi připojení, parkování i balenou vodu po příjezdu zdarma?

Více...
© Copyright 2019 | Všechna práva vyhrazena
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
HOTEL NIKOLAS v Ostravě hodnocení