Život bez bariér

Život bez bariér, festival plný novinek, workshopů a přednášek pro seniory a handicapované lidi. Dále se předtaví řada neziskových organizací, nadačních fondů a sdružení. Uvidíme se? ;)

Rezervace ubytování.

Více...

Startujeme po dovolených...

Dovolené s dětmi pomalu ale jistě končí a my se opět musíme 100 % zapojit do pracovního procesu. Abychom vám nástup do práce zpříjemnili, připravili jsme si akční ceny pro ty, kteří budou cestovat nejen pracovně do Ostravy, na první polovinu září.

Rezervace ubytování.

Více...

Dny NATO 2019

Každoroční největší bezpečnostní přehlídka v Evropě se blíží - Dny NATO 2019! V termímu 21. - 22. 9. 2019 se představí vojenská, policejní a záchranářká těžká technika, nebudou chybět letecké ukázky a vybavení všech útvarů. Vstupné je zdarma. Tak dorazte na tuto jedinečnou show.

Ubytujte se v hotelu Nikolas se slevou.

Více...

Czech Stunt Day

Tento víkend v Ostravě proběhne akce Czech Stunt Day. Jak už sám název napovídá, jedná se o exhibiční adrenalinovou show kaskadérů na motorce, kteří budou své kousky předvádět od pátku 16. 8. do neděle 18. 8. 2019. Pokud jste fanoušky motocyklů, neváhejte dorazit. Přespolní si mohou rezervovat ubytování na našem webu se slevou :) 

Více...

Věděli jste, že...

... areál Dolní Vítkovice je 4. nejnavštěvovanější cíl turistů v České republice? Už jste Ostravu navštívili i vy? Pokud ne, máte jedinečnou možnost využít náš nový pobytový balíček Poznejte Ostravu (3 noci), díky kterému poznáte všechny top místa v Ostravě. A jako bonus, všechny vstupenky budete mít při příjezdu připraveny na hotelové recepci ;)

Více...

Bonus pro festivalové hosty

Na letošní ročník festivalu Colours of Ostrava jsme si pro naše ubytované hosty připravili malé překvapení!

Více...

Pobytové balíčky v prodeji

NOVINKA hotelu Nikolas! Rozšiřujeme naše služby o nabídku výhodných pobytů, díky kterým se vám naskytne zase trochu jiný obrázek na Ostravu. Podíváte se do ostravské zoo, uvidíte jak probíhali důlní práce horníků nebo se rozhlédnete po širokém okolí Ostravy z radniční věže. Přijeďte se za námi podívat do Ostravy a užijte si pohodový víkend.

Pobyty.

Více...

Firemní akce

Hledáte vhodné a moderní prostory pro vaši konferenci, workshop nebo školení? Hotel Nikolas nabízí velký konferenční sál a malý salónek, které jsou účelně vybaveny, a rádi pro vás připravíme coffee breaky nebo raut a pomůže s organizací vaší akce tak, aby dopadla podle vašich představ.

Informace konferenčních prostorách.

Více...

Akční ceny

Rezervujte si ubytování za akční ceny ve všední dny do konce června. Těšíme se na vás :)

Rezervace ubytování.

Více...

Červencové hudební festivaly

Nejočekávanější hudební akce v České republice se budou odehrávat v Ostravě - Beats for Love a Colours of Ostrava. Termíny se nezadržitelně blíží a pokud stále ještě hledáte vhodné ubytování, kde si odpočinete a ráno si pochutnáte na výborné snídani, pak jste na správném místě :) Tým hotelu Ostrava se na vás těší.

Rezervace ubytování.

Festival Beats for Love.

Festival Colour of Ostrava.

Více...

Akční cena ubytování

Využijte akční cenu komfortního ubytování v hotelu Nikolas v termínu 20. - 24. 5. 2019. V ceně mají naši hosté parkování ve dvoře, snídani formou bufetu a Wi-Fi připojení.

Online rezervace.

Více...

J&T Banka Ostrava Beach Open 2019

Ostrava je v roce 2019 nabytá sportovními zážitky. Po neuvěřitelné atmosféře, která panovala na MS para hokejistů, se přesuneme na beach volejbalové kurty. V termínu 29. 5. - 2. 6. 2019 proběhne největší beachvolejbalový turnaj v České republice - J&T Banka Ostrava Beach Open 2019. Představí 32 mužských a 32 ženských týmů a vítězství bude obhajovat nynější česká nejúspěšnějsí dvojice Barbora Hermanová - Markéta N. Sluková.

Více...

Snídaně

Vážení hosté, z důvodu rekonstrukce restaurace se snídaně podává ve Velkém konferenčním sále. Hotelová recepce vám ráda poradí, kde v našem okolí můžete dobře poobědvat nebo povečeřet.

Děkujeme vám za pochopení.

Více...

Mistrovství světa 2019 v para hokeji

Souboj o titul mistra světa v para hokeji v Ostravar aréně již 27. 4. - 4. 5. 2019! Přijďte podpořit české reprezentanty v para hokeji a pomoci jim dosáhnout až na vrchol jejich sportovních snů a úspěchů. V průběhu MS se také můžete těšit na vzdělávací programy jako třeb "Paralympijské školní dny" ;)

Mistrovství světa 2019 v para hokeji.

Ubytování.

Více...

Velikonoce na hradě

Přijeďte v neděli 13. 4. 2019 oslavit velikonoční svátky na ostravskoslezský hrad, kde bude probíhat tradiční jarmark. Budete si moci uplést svoji pomlázku, načerpat inspiraci na velikonoční výzdobu a vaše ratolesti si mohou dokonce zasoutěžit.

Velikonoce na hradě.

Rezervace.

Více...

Sleva 10 %

Dorazte do hotelu Nikolas v termínu 22. - 25. 4. 2019 a ušetřete 10 % z ceny ubytování. Těšíme se na viděnou.

Rezervace ubytování.

Více...

Kreativ Jaro 2019

Je tu opět výstavní akce pro všechny pro tvořivé duše, Kreativ Jaro 2019. V termínu 29. 3. - 31. 3. 2019 budete moci načerpat jarní inspiraci, zúčastnit se workshopů, zhlédnout ukázky různých tvůrčích technik a mnoho dalšího.

Ubytování.

Kreativ Jaro 2019.

Více...

Probíhající rekostrukce restaurace

Zajímá vás, jak postupujeme s rekonstrukcí naší hotelové restaurace? Vše je v plném proudu, vše postupuje tak jak má a my z toho máme velkou radost. Přikládáme několik fotografií, abyste i vy mohli nahlédnout "za oponu" ;)

Více...

i-Mobilita

Přijeďte si rozšířit obzory a zjistit, jak můžete chytře cestovat a brát u toho ohledy na životní prostředí. Výstava i-Mobilita, která probíhá 14. - 16. března 2019, vám představí novinky nejen v dopravě.

Více informací o výstavě.

Rezervace ubytování.

Více...

Rekonstrukce

Vážení hosté, z důvodu zkvalitňování našich služeb jsme se pustili do rekonstrukce hotelové restaurace. Můžete se těšit nejen na nové prostory, ale také na nový jídelní lístek včetně denních menu

Nebojte se, o svoji snídani v průběhu rekonstrukce nepřijdete. Bude pro vás každý den připravena ve Velké konferenční místnosti.

Více...

Knižní festival

Milovníci knih míří 1. - 3. března 2019 do Ostravy! Knižní festival představí tituly z oblasti scifi, fantasy, media a komunikace, lidská práva a spoustu dalších. Dále se budete moci zúčastnit besed, workshopů, předášek či autogramiád. Vstupenka je také platná i pro vstup na výstavu Dovolená 2019.

Více informací o knižním festivalu.

Více...

Masopust na hradě

Prožijte příjemný víkend plný zážitků v Ostravě. V sobotu 16. února 2019 se koná masopust na Slezskoostravském hradě. Připraveno pro vás bude dobré jídlo, lidové zvyky, hudba, masopustní masky a spoustu dalšího. A ten, kdo přijde v maskách, tak má vstup zdarma ;)

Informace o masopustu.

Rezervace ubytování.

Více...

Únorová sleva

Cestujete do Ostravy? Ubytujte se v hotelu Nikolas za akční cenu ve všední dny (4. - 8. 2. 2019 , 11. - 15. 2. 2019 a 18. - 22. 2. 2019) a večer si dopřejte odpočinek v soukromém wellness. 

Rezervace.

Více...

2 věže

Obohatťe návštěvu v Ostravě o zážitky z vyhlídkové věže Nové Radnice a z Bolt Tower, která leží v Dolní oblasti Vítkovic a kde můžete posedět v šálku dobré kávy. Nyní navíc můžete za koupit zvýhodné kombinové vstupné za 200 Kč.

Více informací o vyhlídkových věžích.

Více...

PF 2019

Vážení hosté a partneři, děkujeme vám za přízeň v uplynulém roce a přejeme vám v roce 2019 mnoho osobních i pracovních úspěchů. Tým hotelu Nikolas 

Více...

Silvestr v Ostravě

Přijeďte si užít silvestrovskou noc a oslavu nového roku do víru Ostravy za akční cenu. Právě probíhá doprodej volných pokojů, tak neváhejte a rezervujte si ubytování ještě dnes ;)

Rezervace ubytování.

Více...

Vánoční firemní večírky

Chcete váš firemní večírek strávit v příjemném prostředí? Hotel Nikolas má k dispozici konferenční sál pro cca 70 osob, kde je zabudovaný videoprojektor s kvalitním ozvučením, šatna a občerstvení rádi připravíme dle vašich požadavků. V případě zájmu je samozřejmě možné i ubytování. Pro více informací volejte číslo recepce +420 596 134 000. Těšíme se na zavolání.

Více...

Akční ceny 22. - 25. 11. 2018

Máte cestu do Ostravy? Využijte naše akční ceny v termínu 22. - 25. 11. 2018, snídani formou bufetu, parkování ve dvoře a Wi-Fi připojení je v ceně.

Rezervace.

Více...

Podzimní Ozvěny 2018

Již 17. ročník cestovatelského a hudebního festivalu v Ostravě pod názvem Podzimní Ozvěny. Hlavní program festivalu se koná 15. - 19. 11. 2018 v ostravském kině Vesmír, Planetáriu, DK Akord, Klubu Parník a v kině v Polance. Čeká vás spoustu nádherných záběrů z různých koutů světa.

Podrobný program.

Více...

Kreativ Ostrava 2018

Pro milovníky handmade výrobků a kreativních duší máme tip na výstavu Kreativ Ostrava 2018, která se koná 9. - 11. 11. 2018 na výstavišti Černá louka. Můžete se zúčastnit tvořivých workshopů nebo jenom načerpat inspiraci pro domácí tvorbu.

Více informací o výstavě.

Více...

Nové webové stránky!

Prozkoumejte nový web hotelu Nikolas. Naplnili jsme ho spoustou informací a nechybí ani snadná online rezervace, díky které si můžete svůj pobyt rezervovat kdykoliv ve dne, v noci a okamžitě vám přijde potvrzení vybraného ubytování.

Více...

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku ať vám neunikne žádná novinka v hotelu Nikolas, nebo třeba zajímavá akce v Ostravě.

Více...

Víte, že ...

Víte, že v hotelu Nikolas máte v ceně ubytování zahrnuté bohaté snídaně formou bufetu, internetové Wi-Fi připojení, parkování i balenou vodu po příjezdu zdarma?

Více...
© Copyright 2019 | Všechna práva vyhrazena
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
HOTEL NIKOLAS v Ostravě hodnocení