TOP Festival v Ostravě

Přijďte na 1. ročník TOP FESTIVALU v Dolní oblasti Vítkovic v Ostravě. Těšit se můžete na Gipsy Kings s Tonino Baliardem, Safri Duo, O-Zone, Alice DeeJay a další skvělé kapely.

Více informací

Rezervace pobytu

Více...

Rezervujte si svůj pobyt

Využijte jarní nabídku pobytových balíčků Hotelu Nikolas. Čeká vás bohatá snídaně, relax v hotelovém wellnessu a poté si užijte vstup do ZOO nebo na vyhlídkovou věž Nové Radnice.

Pobytové balíčky

Více...

Pohoda ve dvou v Ostravě

Přijeďte prožít krásné 3 dny plné zážitků do Hotelu Nikolas. Připravený je pro vás balíček s privátním wellnessem a sektem, romantickou večeří v restauraci Guest a procházka na Vyhlídkovou věž Nové radnice.

Rezervace pobytu

Více...

Letní festivaly a sleva 20%

Využijte slevové kódy a zarezervujte si pobyt v Hotelu Nikolas v Ostravě se slevou až 20%. Nezapomeňte, že v létě se můžete těšit na nejlepší hudební festivaly v Ostravě - Colours of Ostrava a Beats for Love.

Rezervace ubytování

Více...

Ostrava už na vás čeká..

Poznejte Ostravu tak, jak ji ještě neznáte!! Navštívíte areál, díky kterému se toto město proslavilo. Čeká vás velice zajímavá prohlídka dolů báňského záchranářství, a nevynecháte ani největší moravskou ZOO.

Rezervace pobytu

Více...

Pohoda ve dvou..

Přijeďte prožít krásné 3 dny plné zážitků do Hotelu Nikolas. Připravený je pro vás balíček s privátním wellnessem a sektem romantickou večeří v restauraci Guest a procházka na Vyhlídkovou věž Nové radnice.

Rezervace pobytu

Více...

Skalka family park Ostrava

Zábavní park a místo k trávení aktivního volného času i odpočinku pro rodiny s dětmi. V Areálu je až 47 zábavných atrakcí a nachází se nedaleko Ostravy.

Více informací

Rezervace ubytování

Více...

Lord Of The Rings in concert 2024

Legendární a fantastický svět hobitů a elfů, ožívá díky hudebně-vizuálnímu představení v podání orchestru Lords of The Sound. Těšíme se na vás na živém koncertu nejslavnější ságy světa.

Více informací

Rezervace ubytování

Více...

Colours of Ostrava 2023

20. ročník mezinárodního festivalu Colours of Ostrava, kdy opět proběhne s rozsáhlým programem v unikátní industriální oblasti ostravských Dolních Vítkovic.

Více informací

Rezervace ubytování

Více...

Ostrava už na vás čeká..

Ostrava nabízí spoustu krásných a zajímavých míst, které stojí za to poznat. S naším pobytovým balíčkem navštívíte ZOO a ve večerních hodinách si můžete užít relax v soukromém hotelovém wellnessu.

Rezervace pobytu

Více...

Pohoda ve dvou..

Přijeďte prožít krásné 3 dny plné zážitků na Ostravsko. Připravený je pro vás balíček s privátním wellnessem a sektem, romantickou večeří v restauraci Guest a procházka na Vyhlídkovou věž Nové radnice.

Rezervace pobytu

Více...

Co se bude konat v Ostravě?

Město má dlouholetou sportovní tradici a v současnosti hostí akce jak republikového, tak i evropského či dokonce světového charakteru. Ostrava vás ráda pozve na známé festivaly a mnohé kulturní akce, které každoročně navštíví tisíce příznivců hudby, filmu i divadla.

Více informací

Online rezervace

Více...

Ostrava už na vás čeká..

Poznejte Ostravu tak, jak ji ještě neznáte. Navštívíte areál, díky kterému se toto město proslavilo. Čeká vás velice zajímavá prohlídka dolů a báňského záchranářství, a nevynecháte ani největší moravskou ZOO.

Rezervace pobytu

Více...

Vše nejlepší do roku 2023

Milí hosté, přejeme vám mnoho pracovních i osobních úspěchů, štěstí a zdraví v roce 2023. Děkujeme vám za každou jednu vaší návštěvu v uplynulém roce, jen díky vám nás naše práce baví a můžeme se posouvat vpřed. Tak na viděnou!

Více...

Dárkové poukazy na pobyt u nás

Už máte dárky na Vánoce, nebo to necháváte na poslední chvíli? Ať tak či tak, máme pro vás řešení, které potěší každého a pořídit si ho můžete kdykoliv online - darujte svým blízkým výlet. Centrum Ostravy, útulné pokoje, privátní wellness centrum a rodinné zázemí s pohodovou atmosférou, to vše vás čeká v hotelu Nikolas. ???? Vybrat si můžete z poukazu na hodnotu, nebo z jednoho z našich pobytových balíčků.
 
Více...

Sleva 10 % do 31.10.

Chystáte se v nejbližších dnech do Ostravy na jednu z mnoha sportovních či kulturních akcí, které se tu konají? Nebo sem jedete na služebku či výlet? Ubytujte se u nás v rodinném hotelu Nikolas! Kvalitou, lokalitou s dostupností do centra i na nádraží, ale také cenou jsme přístupnou a příjemnou volbou pro naše hosty a nabízíme veškerý komfort, který potřebují. Ceny jsme navíc stáhli do konce října o 10 %, takže v centru Ostravy je náš hotel jedničkou.
Více...

Slavný ostravský turnaj v beachvolejbale!

Zítra začíná v areálu Dolní Vítkovice ostravský beachvolejbalový turnaj v plážovém volejbale J&T Banka Ostrava Beach Pro 2022!
Více...

Přijeďte k nám na Velikonoce!

Zveme Vás na Velikonoce k nám do Ostravy! Kupte si velikonoční balíček a my se o vás 15. - 18. dubna krásně postaráme!
Ale pospěšte, zbývá nám posledních pár volných pokojů!
Více...

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Vážení hosté, ze srdce vám přejeme krásné prožití vánočních svátků a úspěšný start do roku 2022. Těšíme se, až se v nadcházejícím roce ve zdraví setkáme. ❤️

Hotel Nikolas

Více...

Dárkové poukazy na pobyt

Tip na dárek pro vaše blízké, který vám ušetří starosti s vybíráním na poslední chvíli!
Věnujte pod stromeček dárkový poukaz na pobyt v našem hotelu. Můžete tak společně s obdarovaným strávit třeba poznávací nebo romantický výlet v Ostravě kdykoliv během roku.
Vouchery ve vámi vybrané hodnotě objednávejte zde.
 
Více...

Letní sleva 10 % na ubytování

Nepropásněte jedinečnou akci! Po celé léto pro vás máme slevu 10% na veškeré ubytování v hotelu Nikolas. Zarezervujte si svůj letní pobyt ještě dnes. 

Více...

Speciální akce

Do 31. 5. 2021 se u nás firemní klienti mohou ubytovat za akční ceny a nově navíc s dodatečnou slevou 5 % pro dlouhodobý pobyt na 7 a více nocí.

Rezervujte online.

Více...

Otevřeno

Vážení hosté,

do roku 2021 jsme vstoupili otevřením pro pracovní cesty a cizince.

Vaše ubytování můžete rezervovat online.

Více...

Krásné Vánoce a nový rok 2021

Vážení hosté,

děkujeme za vaši přízeň v roce 2020, které si nesmírně vážíme.

Přejeme všem klidné vánoční svátky se svými blízkými a v novém roce spoustu krásných zážitků a pevné zdraví. 

Více...

Atletický mítink Czech Indoor Galav 2021

Světová atletická halová tour se rozšiřuje a Ostravu navštíví 3. 2. 2021. Pojďme se těšit na přehlídku skvělých výkonů špičkových světových atletů.

Online rezervace.

Více...

Provoz wellness

Vážení a milí hosté,

dle nařízení vlády jsme nuceni uzavřít provoz našeho soukromého hotelového wellness prozatím do 25. 10. 2020 

Děkujeme Vám za pochopení.

Více...

Historickými vozidly k Dolu Michal

Vážení hosté,

tento víkend nejen, že můžete využít vstup ZDARMA do dolu Michlal. Navíc v sobotu 19. 9. 2020 doporučujeme využít zážitkové jízdy a dopravit se k dolu historickými vozy.

Užijte si víkend s ubytováním v hotelu Nikolas.

Více...

AKCE NA ZÁŘÍ

Prázdniny pomalu končí a děti se opět vydají do škol. Pro Vás, kteří máte v září namířeno pracovně do Ostravy nebo si jen chcete odpočinout od "prázdninového" režimu, jsme si přichystali slevu na ubytování až 20 % na celý měsíc září.

Online rerezervace ubytování.

Více...

Do sedel

Ostravou na kole!!! Že jste ještě nezažili komentovanou vyjížku na kole s doprovodným programem? Teď máte jedinečnou šanci.

Více...

Noční Vyhlídková věž

Ostrava si pro vás přichystala 2 termíny, ve kterých můžete v létě navštívit Vyhlídkovou věž Nové radnice i po setmění. Nenechte si tak ujít jedinečný výhlet na celé město.

TERMÍNY: 25. 7. 2020 a 28. 8. 2020.

Více...

10 % za přímou rezervaci

Rezervujte si váš pobyt v hotelu Nikolas online na našich webových stránkách, zadejte promo kód "nikolas10" a získejte slevu 10 % na ubytování.

Promo kód je platný do 31. 8. 2020 pro všechny rezervace do 31. 12. 2020.

Online rezervace.

Více...

OSTRAVACARD!!!

Turisté, dorazte za námi do Ostravy! Poznávejte naše památky a sbírejte zážitky v zábavných areálech s novou OSTRAVACARD!!!, která vám nabízí spoustu slev a výhod.

Více...

Čištění vašeho automobilu

Ve spolupráci s naším partnerem AutoClean Ostrava jsme pro hotelové hosty připravili 30 % slevu na čištění interiéru a exteriéru automobilu.

Více informací.

Více...

Nový rodinný pobyt "Poznej svět"

Pobyt plný zábavy a poznávání. To je nový rodinný pobyt na 3 noci v hotelu Nikolas.

Jako bonus od nás mají až 2 děti do 12 let ubytování ZDARMA.

Více...

Dárkové poukazy na hodnotu

Pojďme společně podpořit český turismus a poznávejme nejen letos krásy naší země.

Zakupte dárkový poukaz na hodnotu dle Vašeho výběru (s platností na 1 rok) a přijeďte za poznáním Ostravy.

OBJEDNÁVKA DÁRKOVÝCH POUKAZŮ.

Více...

Hotel otevřen

Vážení hosté, rádi bychom informovali všechny, kteří jezdí za prací do Ostravy, že hotel Nikolas je pro účely pracovních cest otevřen. A jaké varianty ubytování nabízíme?

Více...

Akční ceny ubytování

Jedete na pracovní cestu nebo jen přemýšlíte, kam si udělat o víkendu výlet? Máte jedinečnou možnost navštívit Ostravu a získat super cenu ubytování. Připravili jsme si pro vás Last Minute a First Minute slevy do 15. 3. 2020 a v kombinaci s naším slevovým kódem, můžeme pobyt rezervovat online až se slevou 25 %. Tak na co ještě čekáte? 

Více...

Svatba 2020

Pokud vás v tomto roce čeká svatba, nenechte si ujít nejnovější trendy a nechte se inspirovat na veletrhu Svatba 2020, který se koná 1. a 2. února 2020.

Veletrh Svatba 2020.

Více...

Akční ceny

Poslední volné pokoje za akční cenu v termínu 30. 12 .2019 - 4. 1. 2020.

Rezervace.

Více...

Rozšířená nabídka snídaní

V průběhu trvání MS juniorů v hokeji 2020 jsem si pro naše hosty přichystali bonus navíc:

- snídaně podávány do 11:00

- rozšířený sortiment snídaní

- polévka součástní snídaňového menu

Více...

Uzavírka hotelu

Vážení zákazníci, v termínu 21. - 24. 12. 2019 bude hotel Nikolas uzavřen. Budeme se těšit na klienty přijíždějící na pobyt od 25. 12. 2019. 

Více...

Advent plný Křídelní 2019

Máme tu pro vás tip na jednu z krásný předvánočních akcí v Ostravě. Advent plný Křídelní 2019,  28. listopadu dorazte do Dolních Vítkovic (aula Gong), kde se budou prezentovat místní neziskové organizece. Zakoupit budete moci ručně dělané výrobky, dobré občerstvení a chybět nebude ani hudba, workshopy a rozsvícení vánočního stromečku.

Více informací i akci.

Více...

Adventní pobyt

Čas vánoční se blíží a my jsme si pro vás přichystali Adventní pobyt plný pohody. Relaxujte v hotelovém wellness s láhví sektu, dopřejte si procházku vánoční Ostravou a pochutnejte si na výborném obědě či večeři v nově otevřené restauraci Guest, která však již má v našem regionu svou historii.

Rezervace Adventního pobytu.

Více...

Pohár mistrů 2020

Finále nejlepších klubových týmů ve florbale se představí 11. - 12. 1. 2020 v RT Torax Aréně.

Vstupenky jsou již v prodeji, tak neváhejte s berte, dokud jsou!

Online rezervace ubytování.

Více...

Kreativ podzim 2019

Kreativní duše zbystřete. 15. - 17. 11. 2019 bude probíhat podzimní Kreativ 2019. Čeká vás více než 180 vystavovatelů a workshopů.

Rezervace ubytování.

Více...

Akční ceny

Připravili jsme si pro vás akční ceny na všední dny do 17. 10. 2019. Rezevujte si váš pobyt online.

Více...

Akční podzimní pobyt

Zbrusu nový pobytový balíček pro podzimní dny. Projdete se po barevné Ostravě, zavítáte do nové restaurace Guest na výbornou kávu se zákuskem a budete relaxovat v hotelovém wellness. To vše s novým Akčním podzimním pobytem.

Rezervace pobytu.

Více...

Hradní hodokvas

Podzimní hodování na Slezskoostravském hradě je opět tu. 5. října od 10:00 se otevřou brány a vy budete moci ochutnat lokální pivo, víno a další dobroty, které zaženou váš hlad. Navíc po celý den bude hrát hudba a budou připraveny kreativní workshopy.

Informace o hodokvasu.

Více...

Život bez bariér

Život bez bariér, festival plný novinek, workshopů a přednášek pro seniory a handicapované lidi. Dále se předtaví řada neziskových organizací, nadačních fondů a sdružení. Uvidíme se? ;)

Rezervace ubytování.

Více...

Startujeme po dovolených...

Dovolené s dětmi pomalu ale jistě končí a my se opět musíme 100 % zapojit do pracovního procesu. Abychom vám nástup do práce zpříjemnili, připravili jsme si akční ceny pro ty, kteří budou cestovat nejen pracovně do Ostravy, na první polovinu září.

Rezervace ubytování.

Více...

Dny NATO 2019

Každoroční největší bezpečnostní přehlídka v Evropě se blíží - Dny NATO 2019! V termímu 21. - 22. 9. 2019 se představí vojenská, policejní a záchranářká těžká technika, nebudou chybět letecké ukázky a vybavení všech útvarů. Vstupné je zdarma. Tak dorazte na tuto jedinečnou show.

Ubytujte se v hotelu Nikolas se slevou.

Více...

Czech Stunt Day

Tento víkend v Ostravě proběhne akce Czech Stunt Day. Jak už sám název napovídá, jedná se o exhibiční adrenalinovou show kaskadérů na motorce, kteří budou své kousky předvádět od pátku 16. 8. do neděle 18. 8. 2019. Pokud jste fanoušky motocyklů, neváhejte dorazit. Přespolní si mohou rezervovat ubytování na našem webu se slevou :) 

Více...

Věděli jste, že...

... areál Dolní Vítkovice je 4. nejnavštěvovanější cíl turistů v České republice? Už jste Ostravu navštívili i vy? Pokud ne, máte jedinečnou možnost využít náš nový pobytový balíček Poznejte Ostravu (3 noci), díky kterému poznáte všechny top místa v Ostravě. A jako bonus, všechny vstupenky budete mít při příjezdu připraveny na hotelové recepci ;)

Více...

Bonus pro festivalové hosty

Na letošní ročník festivalu Colours of Ostrava jsme si pro naše ubytované hosty připravili malé překvapení!

Více...

Pobytové balíčky v prodeji

NOVINKA hotelu Nikolas! Rozšiřujeme naše služby o nabídku výhodných pobytů, díky kterým se vám naskytne zase trochu jiný obrázek na Ostravu. Podíváte se do ostravské zoo, uvidíte jak probíhali důlní práce horníků nebo se rozhlédnete po širokém okolí Ostravy z radniční věže. Přijeďte se za námi podívat do Ostravy a užijte si pohodový víkend.

Pobyty.

Více...

Firemní akce

Hledáte vhodné a moderní prostory pro vaši konferenci, workshop nebo školení? Hotel Nikolas nabízí velký konferenční sál a malý salónek, které jsou účelně vybaveny, a rádi pro vás připravíme coffee breaky nebo raut a pomůže s organizací vaší akce tak, aby dopadla podle vašich představ.

Informace konferenčních prostorách.

Více...

Akční ceny

Rezervujte si ubytování za akční ceny ve všední dny do konce června. Těšíme se na vás :)

Rezervace ubytování.

Více...

Červencové hudební festivaly

Nejočekávanější hudební akce v České republice se budou odehrávat v Ostravě - Beats for Love a Colours of Ostrava. Termíny se nezadržitelně blíží a pokud stále ještě hledáte vhodné ubytování, kde si odpočinete a ráno si pochutnáte na výborné snídani, pak jste na správném místě :) Tým hotelu Ostrava se na vás těší.

Rezervace ubytování.

Festival Beats for Love.

Festival Colour of Ostrava.

Více...

Akční cena ubytování

Využijte akční cenu komfortního ubytování v hotelu Nikolas v termínu 20. - 24. 5. 2019. V ceně mají naši hosté parkování ve dvoře, snídani formou bufetu a Wi-Fi připojení.

Online rezervace.

Více...

J&T Banka Ostrava Beach Open 2019

Ostrava je v roce 2019 nabytá sportovními zážitky. Po neuvěřitelné atmosféře, která panovala na MS para hokejistů, se přesuneme na beach volejbalové kurty. V termínu 29. 5. - 2. 6. 2019 proběhne největší beachvolejbalový turnaj v České republice - J&T Banka Ostrava Beach Open 2019. Představí 32 mužských a 32 ženských týmů a vítězství bude obhajovat nynější česká nejúspěšnějsí dvojice Barbora Hermanová - Markéta N. Sluková.

Více...

Snídaně

Vážení hosté, z důvodu rekonstrukce restaurace se snídaně podává ve Velkém konferenčním sále. Hotelová recepce vám ráda poradí, kde v našem okolí můžete dobře poobědvat nebo povečeřet.

Děkujeme vám za pochopení.

Více...

Mistrovství světa 2019 v para hokeji

Souboj o titul mistra světa v para hokeji v Ostravar aréně již 27. 4. - 4. 5. 2019! Přijďte podpořit české reprezentanty v para hokeji a pomoci jim dosáhnout až na vrchol jejich sportovních snů a úspěchů. V průběhu MS se také můžete těšit na vzdělávací programy jako třeb "Paralympijské školní dny" ;)

Mistrovství světa 2019 v para hokeji.

Ubytování.

Více...

Velikonoce na hradě

Přijeďte v neděli 13. 4. 2019 oslavit velikonoční svátky na ostravskoslezský hrad, kde bude probíhat tradiční jarmark. Budete si moci uplést svoji pomlázku, načerpat inspiraci na velikonoční výzdobu a vaše ratolesti si mohou dokonce zasoutěžit.

Velikonoce na hradě.

Rezervace.

Více...

Sleva 10 %

Dorazte do hotelu Nikolas v termínu 22. - 25. 4. 2019 a ušetřete 10 % z ceny ubytování. Těšíme se na viděnou.

Rezervace ubytování.

Více...

Kreativ Jaro 2019

Je tu opět výstavní akce pro všechny pro tvořivé duše, Kreativ Jaro 2019. V termínu 29. 3. - 31. 3. 2019 budete moci načerpat jarní inspiraci, zúčastnit se workshopů, zhlédnout ukázky různých tvůrčích technik a mnoho dalšího.

Ubytování.

Kreativ Jaro 2019.

Více...

Probíhající rekostrukce restaurace

Zajímá vás, jak postupujeme s rekonstrukcí naší hotelové restaurace? Vše je v plném proudu, vše postupuje tak jak má a my z toho máme velkou radost. Přikládáme několik fotografií, abyste i vy mohli nahlédnout "za oponu" ;)

Více...

i-Mobilita

Přijeďte si rozšířit obzory a zjistit, jak můžete chytře cestovat a brát u toho ohledy na životní prostředí. Výstava i-Mobilita, která probíhá 14. - 16. března 2019, vám představí novinky nejen v dopravě.

Více informací o výstavě.

Rezervace ubytování.

Více...

Rekonstrukce

Vážení hosté, z důvodu zkvalitňování našich služeb jsme se pustili do rekonstrukce hotelové restaurace. Můžete se těšit nejen na nové prostory, ale také na nový jídelní lístek včetně denních menu

Nebojte se, o svoji snídani v průběhu rekonstrukce nepřijdete. Bude pro vás každý den připravena ve Velké konferenční místnosti.

Více...

Knižní festival

Milovníci knih míří 1. - 3. března 2019 do Ostravy! Knižní festival představí tituly z oblasti scifi, fantasy, media a komunikace, lidská práva a spoustu dalších. Dále se budete moci zúčastnit besed, workshopů, předášek či autogramiád. Vstupenka je také platná i pro vstup na výstavu Dovolená 2019.

Více informací o knižním festivalu.

Více...

Masopust na hradě

Prožijte příjemný víkend plný zážitků v Ostravě. V sobotu 16. února 2019 se koná masopust na Slezskoostravském hradě. Připraveno pro vás bude dobré jídlo, lidové zvyky, hudba, masopustní masky a spoustu dalšího. A ten, kdo přijde v maskách, tak má vstup zdarma ;)

Informace o masopustu.

Rezervace ubytování.

Více...

Únorová sleva

Cestujete do Ostravy? Ubytujte se v hotelu Nikolas za akční cenu ve všední dny (4. - 8. 2. 2019 , 11. - 15. 2. 2019 a 18. - 22. 2. 2019) a večer si dopřejte odpočinek v soukromém wellness. 

Rezervace.

Více...

2 věže

Obohatťe návštěvu v Ostravě o zážitky z vyhlídkové věže Nové Radnice a z Bolt Tower, která leží v Dolní oblasti Vítkovic a kde můžete posedět v šálku dobré kávy. Nyní navíc můžete za koupit zvýhodné kombinové vstupné za 200 Kč.

Více informací o vyhlídkových věžích.

Více...

PF 2019

Vážení hosté a partneři, děkujeme vám za přízeň v uplynulém roce a přejeme vám v roce 2019 mnoho osobních i pracovních úspěchů. Tým hotelu Nikolas 

Více...

Silvestr v Ostravě

Přijeďte si užít silvestrovskou noc a oslavu nového roku do víru Ostravy za akční cenu. Právě probíhá doprodej volných pokojů, tak neváhejte a rezervujte si ubytování ještě dnes ;)

Rezervace ubytování.

Více...

Vánoční firemní večírky

Chcete váš firemní večírek strávit v příjemném prostředí? Hotel Nikolas má k dispozici konferenční sál pro cca 70 osob, kde je zabudovaný videoprojektor s kvalitním ozvučením, šatna a občerstvení rádi připravíme dle vašich požadavků. V případě zájmu je samozřejmě možné i ubytování. Pro více informací volejte číslo recepce +420 596 134 000. Těšíme se na zavolání.

Více...

Akční ceny 22. - 25. 11. 2018

Máte cestu do Ostravy? Využijte naše akční ceny v termínu 22. - 25. 11. 2018, snídani formou bufetu, parkování ve dvoře a Wi-Fi připojení je v ceně.

Rezervace.

Více...

Podzimní Ozvěny 2018

Již 17. ročník cestovatelského a hudebního festivalu v Ostravě pod názvem Podzimní Ozvěny. Hlavní program festivalu se koná 15. - 19. 11. 2018 v ostravském kině Vesmír, Planetáriu, DK Akord, Klubu Parník a v kině v Polance. Čeká vás spoustu nádherných záběrů z různých koutů světa.

Podrobný program.

Více...

Kreativ Ostrava 2018

Pro milovníky handmade výrobků a kreativních duší máme tip na výstavu Kreativ Ostrava 2018, která se koná 9. - 11. 11. 2018 na výstavišti Černá louka. Můžete se zúčastnit tvořivých workshopů nebo jenom načerpat inspiraci pro domácí tvorbu.

Více informací o výstavě.

Více...

Nové webové stránky!

Prozkoumejte nový web hotelu Nikolas. Naplnili jsme ho spoustou informací a nechybí ani snadná online rezervace, díky které si můžete svůj pobyt rezervovat kdykoliv ve dne, v noci a okamžitě vám přijde potvrzení vybraného ubytování.

Více...

Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Facebooku ať vám neunikne žádná novinka v hotelu Nikolas, nebo třeba zajímavá akce v Ostravě.

Více...

Víte, že ...

Víte, že v hotelu Nikolas máte v ceně ubytování zahrnuté bohaté snídaně formou bufetu, internetové Wi-Fi připojení, parkování i balenou vodu po příjezdu zdarma?

Více...
© Copyright 2024 | Všechna práva vyhrazena
HOTEL NIKOLAS v Ostravě hodnocení