Hotel Nikolas v Ostravě

Ubytování v Ostravě s rodinnou atmosférou

Rodinný hotel Nikolas nabízí komfortní ubytování v Ostravě. Díky přátelskému prostředí, nadstandardním službám a výborné dostupnosti patří mezi nejvyhledávanější ubytování v moravskoslezské metropoli. Hlavní předností hotelu je vynikající poloha blízko ostravského výstaviště, vlakového nádraží i centra města.

Business hotel Nikolas je ideální volbou pro firemní klientelu, která zde najde veškerý komfort pro klidný pracovní pobyt v Ostravě bez jakýchkoli starostí. Hotelové pokoje jsou plně vybavené s přihlédnutím k potřebám obchodních cestujících a kvalitní zázemí na cestách vám poskytneme také díky široké nabídce hotelových služeb.

Neznamená to, že rodiny s dětmi, zamilované páry nebo třeba senioři by nenašli v hotelu Nikolas místo pro odpočinek a příjemně strávenou dovolenou v Moravskoslezském kraji. Ba naopak, s radostí vítáme všechny cestovatele a nabízíme i zvýhodněné pobytové balíčky.

Privátní wellness s infrasaunou a whirlpoolem je jako stvořené pro relax po náročném dni na výletech i na schůzkách. Nechybí ani možnost stravování v hotelové restauraci, kde jsou všem hostům servírovány bohaté bufetové snídaně pro příjemný začátek nového dne. A využít můžete také konferenční prostory, které jsou k dispozici pro uspořádání firemní akce či rodinné oslavy.

Spolu s naším ochotným a milým personálem vám splníme všechna vaše přání, která budou v našich silách.
Přijeďte poznat Ostravu do hotelu Nikolas.