Služby

Hotel Nikolas nabízí širokou škálu doplňkových služeb, které usnadní a zpříjemní váš pobyt v Ostravě. Snažíme se poskytovat veškeré služby, které povedou ke spokojenosti našich hostů a díky kterým budeme moci zajistit jejich bezstarostný pobyt. Pokud přece jen některou službu postrádáte, neváhejte se na nás obrátit, rádi nalezneme řešení i pro vaše specifické požadavky. 

Parkování ve dvoře / v garáži

Parkování na dvoře přímo u hotelu je zdarma pro všechny hosty, kapacita uzavřeného hotelového parkoviště je 25 osobních automobilů. V případě zájmu můžete umístit svůj vůz také v garáži s otevřeným přístupem, za poplatek 100 Kč / den.

Internetové Wi-Fi připojení

Samozřejmostí je bezplatné internetové Wi-Fi připojení, které je dostupné ve všech pokojích i ve společných prostorách hotelu Nikolas. Patří také mezi základní vybavení našich konferenčních místností, které lze pronajmout pro uspořádání vaší akce. 

Dřívější CHECK-IN / pozdější CHECK-OUT

V den příjezdu nabízíme možnost dřívějšího ubytování, pokud to umožňuje aktuální dostupná kapacita hotelu. Stejně tak v den odjezdu můžete využít pokoj déle v závislosti na obsazenosti. Standardní čas check-in je od 14:00, check-out do 11:00 hodin. 

NONSTOP recepce

Ať budete potřebovat poradit dobrou restauraci, kam vyrazit, nebo jak se kam dostat, na recepci hotelu Nikolas jsme Vás stále k dispozici. Hotelová recepce je otevřená 24 hodin denně a náš personál je připraven vám s čímkoliv pomoci. 

Bezbariérový přístup

Ubytování v hotelu Nikolas se nemusí obávat využít ani osoby s omezenou pohyblivostí. Hotel má bezbariérový přístup a k dispozici jsou 2 pokoje se speciálním bezbariérovým vybavením. Doporučujeme však včasnou rezervaci pobytu.

Ruční čištění a mytí aut

Nadstandardní služba pro váš vůz, o který se postaráme, jako by byl náš. Nabízíme šetrnou metodu ručního mytí exteriéru i čištění interiéru s kvalitními německými přípravky na profesionální úrovni, pro ubytované hosty navíc s 30% slevou. Více informací.

Úschova zavazadel a kol

Neváhejte vyrazit do města i v den vašeho příjezdu nebo odjezdu, na recepci hotelu vám uschováme vaše zavazadla a nemusíte se o ně obávat. V hotelu jsou také vítáni cyklisti, pro které je připravena bezplatná úschovna kol.

Služby concierge

Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodné restaurace, kulturního programu nebo váháte, kam je nejlepší vyrazit na výlet nebo na procházku, zeptejte se přímo na recepci hotelu. S radostí vám poradíme a ještě vám rezervujeme ta nejlepší místa nebo zajistíme vstupenky.

Sekrektářské služby

Především firemní klientala jistě ocení služby business centra, které zahrnují možnost kopírování nebo využití faxu. K dispozici jsou navíc nepřetržitě 24 hodin denně přímo u recepce hotelu. Nechybí ani bezpečnostní schránka na recepci.

Praní prádla

Po dobu vašeho pobytu se vám rádi postaráme i o vaše prádlo. Nabízíme služby praní prádla i jeho šetrné čištění formou dry cleaning. Dodání čistého prádla závisí na času objednání služby, zpravidla ji však vyřizujeme do 2 dnů.

Buzení po telefonu

Abyste nezaspali a stihli svůj nabitý program v Ostravě, jak se patří, nabízíme vám službu buzení po telefonu. Stačí nám na recepci sdělit přesný čas, kdy potřebujete vstávat a my vám ráno budeme volat, dokud se nevzbudíte. 

Partnerská taxi služba

Ubytovaní hosté hotelu Nikolas mohou využít služeb partnerské taxi služby za zvýhodněné ceny. Naše recepce vám zavolá taxi okamžitě nebo na vybraný čas předem a vy se dostanete na místo určení včas a bez starostí.