Konferenční prostory v Ostravě

Hotel Nikolas nabízí možnost pronájmu konferenčních a společenských prostor pro vaše obchodní schůzky, firemní akce, workshopy nebo rodinné oslavy. Moderní zázemí a plně vybavené salónky potěší i ty nejnáročnější pořadatele a náš tým rád splní všechny vaše požadavky a přání, které jsou v našich možnostech.

 

Velký konferenční sál

Moderně zařízený sál s klimatizací je ideální volbou pro větší firemní akce a workshopy. Celou místnost je možné zatemnit venkovními žaluziemi a pro tlumené osvětlení lze využít stmívatelné LED podsvícení v různých odstínech. V podlaze jsou instalované zásuvky a samozřejmostí je dostupné internetové Wi-Fi připojení. Konfereční sál má kvalitní ozvučení, zabudovaný videoprojektor s plátnem, flipboard, bílou tabuli a možnost zapůjčení mikrofonu. Rádi pro vaši akci zajistíme catering v podobě coffee breaku i celodenního stravování.

Uspořádání

Divadlo
120 osob

Banket
56 osob

Třída
64 osob

Uspořádání do U
50 osob

Jednání
36 osob

Cena

  • 4 hod (a méně) / 3 500,- Kč
  • 1 den / 5 000,- Kč

Malý salónek

Čeká vás obchodní schůzka nebo potřebujete prostory pro malé školení vašeho personálu? Pak je ideální volbou malý klimatizovaný salónek, kde budete mít dostatečné soukromí a zároveň ideální zázemí. Místnost je vybavena flipchartem, bílou tabulí na fixy a velkou plochou TV (úhlopříčka 120 cm) včetně HDMI připojení, které je zabudováno v podlaze pro pohodlné uspořádání těchto prostor (stejně jako elektrické zásuvky). Denní světlo lze zastínit venkovními žaluziemi, internetové Wi-Fi připojení a bezbariérový přístup je samozřejmostí. V případě zájmu si rádi vezmeme na starosti catering, který lze uspořádat v podobě coffee breaku nebo dle vašich představ.

Uspořádání

Divadlo
28 osob

Banket
12 osob

Třída
12 osob

Uspořádání do U
20 osob

Jednání
16 osob

Cena

  • 4 hod (a méně) / 2 200,- Kč
  • 1 den / 3 600,- Kč