Firmy & skupiny

Ať už plánujete firemní akci nebo oslavu pro svou rodinu a přátele, neváhejte se na nás obrátit. V hotelu Nikolas jsme tu pro vás, připraveni zorganizovat akci na míru vašim představám. Stačí si jen vybrat vhodný prostor, naplánovat, jaké občerstvení pro vás máme připravit, případně které doplňkové služby zajistit a můžete se bez starostí těšit na váš event.

V hotelu Nikolas jsou vám k dispozici konferenční sál s kapacitou až 100 osob nebo malý salonek pro 20 osob, které jsou moderně a účelně vybavené pro každou firemní akci. Případně můžete využít restaurační salonek vhodný především pro menší oslavy. Všechny konferenční prostory nabízí možnosti variabilního uspořádání a samozřejmě i wi-fi připojení k internetu. Ke správné akci nesmí chybět ani dobré občerstvení, proto si můžete vybrat ze široké nabídky coffee breaků nebo celodenního stravování. 

Firemní akce, konference

Potřebujete klidné a reprezentativní místo pro pracovní schůzku nebo školení v Ostravě? Budete slavit firemní výročí, chystáte vánoční večírek nebo pořádáte meeting pro své zaměstnance či obchodní partnery? Připravíme pro vás libovolnou akci od A do Z. Navíc se můžete těšit na pohodovou atmosféru a přátelský přístup našeho personálu, který se o vás i vaše hosty profesionálně postará. Abychom vám ještě více usnadnili organizaci vašeho eventu, připravili jsme vám konferenční balíčky poskládané z našich nejvyhledávanějších služeb. 

 

Oslavy a rodinné akce

Naše konferenční prostory však neslouží pouze firmám, ale můžete v nich uspořádat také rodinnou oslavu, sešlost pro své přátele, třídní sraz nebo jinou soukromou akci. My vám připravíme vhodné uspořádání místnosti, zajistíme catering a rádi vám také poradíme s doprovodným programem. Vaši přátelé, členové rodiny nebo spolužáci tak budou jistě potěšeni a vám zůstane více času, abyste se jim naplno věnovali.